KırmızıCar

Sıkça Sorulan Sorular

S.S.S

S.S.S

sıkça sorulan sorular

Yolda Konfor, Sıkça Sorulan Sorularımızda Cevaplar!

Genel

rezervasyon

ödeme

geri ödeme

sıkça sorduklarınız

Ekonomik ve Orta sınıf araçlar için minimum 23 yaşında olmak 2 yıllık ehliyete sahip olmak , Üst sınıf araçlar içinse en az 25 yaş sınırı 2 yıllık geçerli bir ehliyete sahip olmak aynı zamanda adınıza kayıtlı 1 adet kredi kartı olması yeterli olacaktır.

Tüm müşterilerimizin ücretsiz rezervasyon iptal hakkı mevcut olup rezervasyon değişikliğinde ise uygun araç durumuna göre ücretsiz olarak değişiklik yapılabilir. Fakat kiralanan araç mevcut araçtan farklı bir segmentte ise ücret farkı çıkabilir.

Ödemeyi kendi adınıza kayıtlı kredi kartıyla veya İkinci Sürücü var ise Ona ait Kredi kartı ilede ödeme yapabilirsiniz.

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit eget arcu dignissim in hendrerit sit morbi turpis commodo tincidunt volutpat sodales mauris mole sagittis blandit.

Drop bedeli genellikle Araç teslim alınan ve Teslim edilen lokasyonların farklı olmasından kaynaklanan durumlarda yansıtılan bir hizmet bedelidir. Örneğin Aracı Ankara Havalimanından teslim aldınız fakat Gaziantep Havalimanı veya Şehir merkezinde teslim etmek istediniz bu durumda oluşan ek hizmet (Şoför ve Yakıt ücreti) bedelidir. Bu durumlarda lokasyon mesafesine göre hesaplama yapılmaktadır.

Araçlarımızda Entegre Hgs sistemi mevcuttur. Kiralama süresince yapılan geçişlerden kaynaklanan ücretler dönüşte tahsil edilir.

temasta kalın

Kırmızıcar ekibi her zaman yanınızda!

Herhangi bir soru, öneri veya yardım için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ekibimiz, size en kısa sürede geri dönüş yapmak için burada.

+90 (533) 701 99 06

info@kirmizicar.com

Çalışma Saatleri

7/24

Saray Osmangazi Mah. Özal Bulvarı No: 172 Pursaklar / ANKARA

Dijital bağlantılarımızı takip edin!

İletişim Formu

Bize ulaşın!

+90 (533) 701 99 06